Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, consideră că încrederea este ‘deficitul cel mai grav’ în societatea românească şi că problema cea mai mare este că ‘statul, de foarte multe ori, prin instituţiile lui, îşi bate joc de cetăţean’.&#…
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, consideră că încrederea este ‘deficitul cel mai grav’ în societatea românească şi că problema cea mai mare este că ‘statul, de foarte multe ori, prin instituţiile lui, îşi bate joc de cetăţean’.&#…