Palatul Victoria va fi iluminat, miercuri seară, în culorile steagurilor României şi Statelor Unite ale Americii (SUA), ca simbol al relaţiilor bilaterale strategice şi...
Liderii PNL-USR și UDMR au avut o întâlnire, la Palatul Victoria, acolo unde au adoptat decizia comună de a susține ”principiul reciprocității”. Acest principiu...