Fostul ministru al Sănătății Alexandru Rogobete lansează un apel cu puternic impact emoțional către premierul demis Ilie Bolojan, pe care îl invită să îl însoțească într-o vizită în spitale, departe de spațiul politic și administrativ
Fostul ministru al Sănătății Alexandru Rogobete lansează un apel cu puternic impact emoțional către premierul demis Ilie Bolojan, pe care îl invită să îl însoțească într-o vizită în spitale, departe de spațiul politic și administrativ