Situație absolut revoltătoare, în Alba Iulia, unde de două săptămâni transportul public din oraș lipsește cu desăvârșire. Șoferii Societății de Transport Public acuză că nu și-au primit salariile de două luni de zile, iar bonurile de masă de și mai mult timp.
