Președintele Nicușor Dan a făcut o scurtă oprire la Cluj-Napoca, prilej numai bun să facă o baie de mulțime în oraș, în stilul fostului președinte Traian Băsescu.
Președintele Nicușor Dan a făcut o scurtă oprire la Cluj-Napoca, prilej numai bun să facă o baie de mulțime în oraș, în stilul fostului președinte Traian Băsescu.