Alexandru Rogobete, fost ministru al Sănătății în Guvernul Bolojan, îi adresează o scrisoare deschisă liderului PNL: „Vă scriu ca om care a stat cu dumneavoastră la aceeași masă. România nu mai poate fi ținută pe loc”.
Alexandru Rogobete, fost ministru al Sănătății în Guvernul Bolojan, îi adresează o scrisoare deschisă liderului PNL: „Vă scriu ca om care a stat cu dumneavoastră la aceeași masă. România nu mai poate fi ținută pe loc”.